På orebro.se använder vi cookies för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder cookies.

Vad är cookies? Jag förstår

Meny
  • Start
  • / Kontakta Komtek Örebro

Kontakta Komtek Örebro

Här hittar du kontaktuppgifter till Komteks ledning och pedagoger.

Komtek Örebro

Telefon: 019-21 65 86
E-post: komtek@orebro.se

Besöksadress: Tullängsgatan 4, Örebro.

Postadress: Komtek, Box 31170, 701 35 Örebro.

Komtek Regionalt

Telefon: 070-241 70 69
E-post: komtekregional@orebro.se

Hitta till Komtek i Örebro

Visa karta: Tullängsgatan 4
Du kan åka hit med buss 5 mot Adolfsberg, hållplats Tullängsskolan.

Vi som jobbar på Komtek


Axel Borg
Teknikpedagog

axel.borg@orebro.se
019-21 65 86

Charlotta Hallman
Teknikpedagog

Pedagogfortbildningar (tjänstledig)
charlotta.hallman@orebro.se
019-21 65 86

Charlotte Korslid
Teknikpedagog

Pedagogfortbildningar
charlotte.korslid@orebro.se
019-21 65 86

Helena Runman
Teknikpedagog

helena.runman@orebro.se
019-21 65 86

Linn Bergqvist
Teknikpedagog

linn.bergqvist@orebro.se
019-21 65 86

Niclas Jonsson
Teknikpedagog

Kursadministration och webb.
niclas.jonsson@orebro.se
019-21 65 86

Susanne Skagersten
Teknikpedagog

susanne.skagersten@orebro.se
019-21 26 70

Senast uppdaterad: 21 september 2020

Publicerad: 22 mars 2016

Hade du nytta av innehållet på den här sidan?

Tack för ditt svar!

Tack för ditt svar!

Kontakta Örebro kommuns servicecenter

Telefon: 019-21 10 00 

Öppettider: Vardagar kl. 8-16.30

Besöksadress: Drottninggatan 5

Öppettider: Vardagar kl. 10-16.30

E-post till servicecenter

 servicecenter@orebro.se