Meny

Kontakt

Det är vi som arbetar på Örebro naturskola! 

Naturskolans personal

Övre raden från vänster: Adil Sadiku, Birgitta Jansson, Malin Halldin, Magdalena Andersson. Nedre raden från vänster: Mattias Drejby, Malin Bideby, Cecilia Bremer, Niklas Jarl, Antonios Hanna.

Kontaktuppgifter

E-post: naturskolan@orebro.se

Birgitta Jansson

Pedagog i klassaktiviteter och lärarfortbildning (åk f-6) samt
LONA-projektet ”Utomhuspedagogik i tätortsnära natur"
birgitta.jansson@orebro.se
019-216832, 076-5514246

Malin Bideby

Pedagog i klassaktiviteter och lärarfortbildning samt
ett DelMoS-projekt (åk f-6)
malin.bideby@orebro.se
019-216861, 0765-513713

Mattias Drejby

Pedagog i LONA-projektet ”Utomhuspedagogik i tätortsnära natur" samt ett DelMoS -projekt (åk f-6)
mattias.drejby@orebro.se
076-4968770, 019-212333

Cecilia Bremer

Pedagog i klassaktiviteter (åk f-9)
cecilia.bremer@orebro.se
0765-514245

Magdalena Andersson

Pedagog i satsningen Upplevelsebaserad NO (åk 7-9)
magdalena.andersson@orebro.se
076-4968192

Malin Halldin

pedagog i satsningen Upplevelsebaserad NO (åk 7-9)
malin.halldin@orebro.se

Adil Sadiku

naturvägledare på flera språk
adil.a.sadiku@orebro.se
076-4968191

Antonios Hannah

naturvägledare på flera språk
antanios.hanna@orebro.se
072-0365649

Niklas Jarl

Enhetschef
niklas.jarl@orebro.se
019-216850, 070-2894070

Så här hittar du till naturskolan!

Oljevägen 15, Örebro
703 82 Örebro

Senast uppdaterad: 18 december 2019

Publicerad: 21 maj 2019

Hade du nytta av innehållet på den här sidan?

Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Örebro municipality in other languages

Close

Kontakta Pedagog Örebro

Kontakta Örebro kommun

Telefon: 019-21 10 00 

Öppettider: Vardagar kl. 8-16.30

Besöksadress: Drottninggatan 5

Öppettider: Vardagar kl. 12-16.30

E-post till servicecenter

 servicecenter@orebro.se