Meny

Kontakt

För att komma i kontakt med Lotsen - maila oss eller ta kontakt med enskild medarbetare.

Kontakta oss via e-post: lotsen@orebro.se

Enhetschef

Berit Olsson
E-post: berit.olsson@orebro.se
Telefon: 019-21 65 68

Medarbetare på Lotsen

Marie Andersson
E-post: marie.andersson@orebro.se
Telefon: 019-21 64 64

Gustaf Classon
E-post: gustaf.classon@orebro.se
Telefon: 019-21 60 80

Katarina Forsberg
E-post: katarina.forsberg@orebro.se
Telefon: 019-21 64 36

Christina Jansson
E-post: christina.jansson@orebro.se
Telefon: 019-21 10 84

Staffan Karlsson
E-post: staffan.karlsson@orebro.se
Telefon: 019-21 43 96

Louise Kjellson
E-post: louise.kjellson@orebro.se
Telefon: 019-21 67 61

Cecilia Ljungström
E-post: cecilia.ljungstrom@orebro.se
Telefon: 019-21 55 93

Marianna Moqvist-Kakko
E-post: marianna.moqvist-kakko@orebro.se
Telefon: 019-21 53 96

Carin Niklasson
E-post: carin.niklasson@orebro.se
Telefon: 019-21 64 37

Ida Niklasson
E-post: ida.niklasson@orebro.se
Telefon: 019-21 62 41

Malin Nilsson
E-post: malin.d.nilsson@orebro.se
Telefon: 019-21 56 79

Marianne Schvarcz
E-post: marianne.schvarcz@orebro.se
Telefon: 070-3654550

Marie Triumf
E-post: marie.triumf@orebro.se
Telefon: 019-21 44 28

Helena Wilkås
E-post: helena.wilkas@orebro.se
Telefon: 019-21 12 77

Senast uppdaterad: 28 maj 2019

Publicerad: 15 januari 2019

Hade du nytta av innehållet på den här sidan?

Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Örebro municipality in other languages

Close

Kontakta Pedagog Örebro

Kontakta Örebro kommun

Telefon: 019-21 10 00 

Öppettider: Vardagar kl. 7-17

Besöksadress: Drottninggatan 5

Öppettider: Vardagar kl.10-17

E-post till servicecenter

 servicecenter@orebro.se