Meny
  • Start
  • / Kontakta Komtek Örebro

Kontakta Komtek Örebro

Här hittar du kontaktuppgifter till Komteks ledning och pedagoger.

Komtek

Telefon: 019-21 65 86
E-post: komtek@orebro.se

Besöksadress: Tullängsgatan 4, Örebro.

Postadress: Komtek, Box 31170, 701 35 Örebro.

Hitta till Komtek

Visa karta: Tullängsgatan 4
Du kan åka hit med buss 5 mot Adolfsberg, hållplats Tullängsskolan.

Vi som jobbar på Komtek

 

Niklas Jarl
Enhetschef

niklas.jarl@orebro.se
019-21 68 50

Axel Borg
Teknikpedagog

axel.borg@orebro.se
019-21 65 86

Helena Runman
Teknikpedagog

helena.runman@orebro.se
019-21 65 86

Linn Bergqvist
Teknikpedagog

linn.bergqvist@orebro.se
019-21 65 86

Lotta Hallman
Teknikpedagog

Pedagogfortbildningar
charlotta.hallman@orebro.se
019-21 65 86

Niclas Jonsson
Teknikpedagog

Kursadministration och webb.
niclas.jonsson@orebro.se
019-21 65 86

Shewan Lamessa
Teknikpedagog

shewan.lamessa@orebro.se
019-21 65 86

Susanne Skagersten
Teknikpedagog

susanne.skagersten@orebro.se
019-21 65 86

Senast uppdaterad: 21 februari 2017

Publicerad: 22 mars 2016

Hade du nytta av innehållet på den här sidan?

Translate

Use Google to translate the web site. We take no responsibility for the accuracy of the translation.

Örebro municipality in other languages

Close

Kontakta Örebro kommun

Telefon: 019-21 10 00 

Öppettider: Vardagar kl. 7-17

Besöksadress: Drottninggatan 5

Öppettider: Vardagar kl.10-17

E-post till servicecenter

servicecenter@orebro.se